خانه / پیام روزانه / آموزش مراقبه روزانه برای زندگی بهتر-روز اول
مراقبه برای زندگی بهتر
مراقبه

آموزش مراقبه روزانه برای زندگی بهتر-روز اول

آموزش مراقبه – روز اول

این سری مقالات برگرفته از کتاب بازتابهای نور نوشته خانم شاکتی گواین می باشد. خانم گواین در مقدمه کتاب به عنوان راهنمای استفاده از این پیام ها چنین مینویسد: «هر روز عنوانی دارد، پیامی یا مراقبه‌ای کوتاه، و عبارتی تأکیدی. آسان‌ترین راه استفاده از این کتاب، این است که آن را بردارید و پیام همان روز را بخوانید و عبارت تأکیدی آن روز را چند بار در طول روز با خود تکرار کنید.

کسانی که می خواهند وقت بیشترری صرف کنند … توصیه می سود که هر صبح پیام آن روز را بخوانند و درباره اش بیاندیشند و پاسخ ها و احساس ها یا اندیشه هایی را که در آنها بر می انگیزاند بنویسند: این گفتار در رابطه با زندگی شما چه کاربردی دارد؟ و از این قبیل. اگر آن عبارت تاکیدی را دوست داشتید، چندبار آن را بنویسید و د طول روز به آن بیاندیشید. اگر آن عبارت تاکیدی را دوست نداشتید، عبارت تاکیدی ساخته خودتان را چندبار بنویسید و به همین ترتیب با آن عمل کنید.

مهم: اگر اولین بار است که پیام روزانه برای زندگی بهتر را مطالعه می کنید حتما اینجا را کلیک کنید.
آفرینش راه تازه زندگی

در زمانی بسیار هیجان‌انگیز و قدرتمند زندگی می‌کنیم. در ژرف‌ترین سطح آگاهی، تحول ریشه‌ای و معنوی در حال وقوع است. در سطح جهانی، به این توان آزمایی فراخوانده می‌شویم که از شیوه کنونی زندگی‌مان دست بکشیم و شیوه‌ای یکسر نو بیافرینیم. در واقع، در فرایند رها کردن جهان قدیم به منظور ساختن جهانی تازه به‌جای آن هستیم.

این دگرگونی با فرد آغاز می‌شود، اما هر چه افراد افزون‌تری تحول یابند، به طرزی فزاینده بر آگاهی جمعی اثر می‌گذارد و ثمراتش در جهان پیرامونمان متجلی می‌شود.

عبارت تاکیدی

هر روز زندگی‌ام را از نو می‌آفرینم

این مقاله را هم بخوانید!

آموزش مراقبه

آموزش مراقبه روزانه – روز نهم

آموزش مراقبه روزانه – روز نهم یادآوری سری مقالات آموزش مراقبه برگرفته از کتاب بازتاب‌های نور ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *