خانه / مراقبه / مراقبه ارتباط با زمین
مراقبه ارتباط با زمین

مراقبه ارتباط با زمین

مراقبه ارتباط با زمین تکنیکی بسیار قدرتمند جهت تماس با انرژی زمین است. در مراقبه و اعمال فراروانی بسیار مهم است که در ارتباط با خاستگاه فیزیکی بدنتان باشید. به راحتی می‌توان در مکانی که در ارتباط با زمین است به تبحر در تکنیک‌های فرروانی رسید. در واقع ارتباط نداشتن با زمین فقط آن زمان خوب است که می‌خواهید از جایتان برخیزید. در صفحه اینستاگرام NLP24.IR مطالب مربوط به چاکرای نخست ارایه شده است، این مراقبه جهت تکمیل آن مطالب می باشد.

تکنیک ساده ارتباط با زمین

برای آنکه در ارتباط با زمین قرار بگیرید، لباس راحتی بپوشید و زیورآلات مانند ساعت، انگشتری و گردنبند نداشته باشید. اگر می­توانید با پشتی صاف به حالت چهارزانو بر روی زمین بنشینید و یا در یک صندلی با پشتی صاف بنشینید به طوری که پاهایتان به زمین برسد و کف پاها با زمین مماس شود. وسایل الکترونیکی را از اطراف خود دور کنید. دست‌ها را به طور راحت روی ران‌ها قرار دهید و یا پشت دست است را داخل دست چپ قرار دهید در هر دو حالت کف هر دو دست به طرف بالا باشد. چشمانتان را ببندید و بدن خود را با چند نفس وانهاده کنید و تا می‌توانید ذهنتان را آرام کنید.

مراقبه ارتباط با زمین

تجسم کنید رشته‌ای از چاکرای اول شما بیرون آمده و به عمق زمین نفوذ کرده است. این رشته می‌تواند طناب، نخ، سیم، رشته‌ای نورانی و یا طلایی باشد. اگر محلی که قرار دارید در طبقه چندم ساختمان است، تجسم کنید این رشته از طبقات عبور کرده و خود را به زمین رسانده است.

تجسم در مراقبه ارتباط با زمین

ممکن است در تجسم این امر با مشکل برخورد کنید، ایرادی ندارد با تمرین این مشکل برطرف خواهد شد. دستیابی به مراقبه ارتباط با زمین ارزش تلاش و ممارست را دارد. اگر در تجسم کردن مشکل دارید نگران نباشید کافی است فقط این احساس را در خود پرورش دهید که به واسطه رشته‌ای به زمین وصل شده‌اید. این تمرین به قدری ساده است که با اندکی تمرین در آن متبحر خواهید شد.
حال تجسم کنید انرژی قهوه‌ای یا طلایی زمین به کمک آن رشته بالا آمده به بدن شما وارد می‌شود و از طرق کف دست‌ها یا چاکرای فرق سر از بدنتان خارج شده به فضای اطراف وارد می‌شود. در این فرآیند بدنتان، تک‌تک سلول‌ها و حتی هاله اطرافتان مملو از انرژی می‌شود.

خاتمه دادن به مراقبه ارتباط با زمین

دقایقی (در مراحل اولیه حداکثر ۱۵ دقیقه) به این تمرین ادامه دهید و از ارتباط با زمین لذت ببرید. پس از پایان مدت زمان مذکور با چند نفس طناب را از زمین جدا کنید و از همان مسیری که رفته آن را جمع کنید و ارتباطتان را با زمین قطع کنید. دقایقی صبر کنید تا انرژی در بدنتان تثبیت شود. با یک نفس عمیق چشمانتان را باز کنید و اگر حالتان طبیعی بود آرام از جایتان بلند شوید و به بدنتان کش‌وقوس دهید. بعد از پایان مراقبه بهتر است دست‌های خود را بشورید و یا حتی بهتر است دوش بگیرید.

این مقاله را هم بخوانید!

زندگی نامه استاد سیدا

زندگی نامه استاد سیدا

زندگی نامه استاد سیدا زندگی نامه استاد سیدا – محمد سیدا متولد مهاباد و ساکن ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *