خانه / پیام روزانه / آموزش مراقبه روزانه برای زندگی بهتر-روز پنجم
آموزش مراقبه روزانه روز پنجم
آموزش مراقبه روزانه

آموزش مراقبه روزانه برای زندگی بهتر-روز پنجم

آموزش مراقبه – روز پنجم

یادآوری

این سری مقالات برگرفته از کتاب بازتاب‌های نور نوشته خانم شاکتی گواین می‌باشد. خانم گواین در مقدمه کتاب به‌عنوان راهنمای استفاده از این پیام‌ها چنین می‌نویسد: هر روز عنوانی دارد، پیامی یا مراقبه‌ای کوتاه و عبارتی تأکیدی. آسان‌ترین راه استفاده از این کتاب، این است که آن را بردارید و پیام همان روز را بخوانید و عبارت تأکیدی آن روز را چند بار در طول روز با خود تکرار کنید.

کسانی که می‌خواهند وقت بیشتری صرف کنند … توصیه می‌سود که هر صبح پیام آن روز را بخوانند و درباره‌اش بیاندیشند و پاسخ‌ها و احساس‌ها یا اندیشه‌هایی را که در آن‌ها برمی‌انگیزاند بنویسند: این گفتار در رابطه با زندگی شما چه کاربردی دارد؟ و از این قبیل. اگر آن عبارت تأکیدی را دوست داشتید، چند بار آن را بنویسید و د طول روز به آن بیاندیشید. اگر آن عبارت تأکیدی را دوست نداشتید، عبارت تأکیدی ساخته خودتان را چندبار بنویسید و به همین ترتیب با آن عمل کنید.

مهم: اگر اولین بار است که پیام روزانه برای زندگی بهتر را مطالعه می‌کنید حتماً اینجا را کلیک کنید

قدرت خلاق درون

چون خود را به روی قدرت برتر کائنات می گشاییم و آگاهانه اجازه می دهیم که نیروی خلاق در ما جریان یابد، جهان جدید ساخته می شود. چون هر یک از ما به هشیاری معنوی خویش وصل می شویم، می آموزیم که قدرت خلاق کائنات در درون ماست. این را نیز می آموزیم که خودمان واقعیت خویش را می آفرینیم و مسئولیت به انجام رساندن این کار را به عهده می گیریم.

عبارت تاکیدی

اکنون قدرت خلاق کائنات در من جریان دارد.

این مقاله را هم بخوانید!

آموزش مراقبه روزانه

آموزش مراقبه روزانه – روز هشتم

آموزش مراقبه روزانه – روز هشتم یادآوری این سری مقالات برگرفته از کتاب بازتاب‌های نور نوشته ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *