خانه / پیام روزانه / آموزش مراقبه روزانه برای زندگی بهتر-روز دوم
آموزش مراقبه
آموزش مراقبه

آموزش مراقبه روزانه برای زندگی بهتر-روز دوم

آموزش مراقبه – روز دوم

این سری مقالات برگرفته از کتاب بازتاب‌های نور نوشته خانم شاکتی گواین می‌باشد. خانم گواین در مقدمه کتاب به‌عنوان راهنمای استفاده از این پیام‌ها چنین می‌نویسد: هر روز عنوانی دارد، پیامی یا مراقبه‌ای کوتاه و عبارتی تأکیدی. آسان‌ترین راه استفاده از این کتاب، این است که آن را بردارید و پیام همان روز را بخوانید و عبارت تأکیدی آن روز را چند بار در طول روز با خود تکرار کنید.

کسانی که می‌خواهند وقت بیشتری صرف کنند … توصیه می‌سود که هر صبح پیام آن روز را بخوانند و درباره‌اش بیاندیشند و پاسخ‌ها و احساس‌ها یا اندیشه‌هایی را که در آن‌ها برمی‌انگیزاند بنویسند: این گفتار در رابطه با زندگی شما چه کاربردی دارد؟ و از این قبیل. اگر آن عبارت تأکیدی را دوست داشتید، چند بار آن را بنویسید و د طول روز به آن بیاندیشید. اگر آن عبارت تأکیدی را دوست نداشتید، عبارت تأکیدی ساخته خودتان را چندبار بنویسید و به همین ترتیب با آن عمل کنید.

مهم: اگر اولین بار است که پیام روزانه برای زندگی بهتر را مطالعه می‌کنید حتماً اینجا را کلیک کنید.
چون تازه پدیدار شود
کهنه تسلیم می‌شود

شاید این زمان به چشم بسیاری از مردمان فشار آور بنماید، چون شاید چنین به نظر برسد که وضعیت جهان یا زندگی‌های شخصی‌مان از بد به سوی بدتر رهسپار است. گویی بسیاری از چیزهایی که مؤثر واقع می‌شدند دیگر به کار نمی‌آید.

اگرچه متناقض بنماید، این دگرگونی‌های باورنکردنی تبرکی هستند که هیچ‌یک از ما نمی‌توانست تصورش را نیز بکند. حقیقت ساده این است که شیوه قدیمی زندگی هیچ‌گاه برایمان توفیق و شادمانی و رضایت ژرفی را که همواره در جستجویش بودیم به ارمغان نیاورده است. باید از صورت‌های کهنه‌ای که محدودمان می‌کنند یا دیگر برایمان مناسب نیستند دست بکشیم تا برای تازه‌ها راه بگشاییم.

عبارت تأکیدی

کهنه‌ها را رها می‌کنم و برای تازه‌ها راه می‌گشایم

این مقاله را هم بخوانید!

آموزش مراقبه

آموزش مراقبه روزانه – روز نهم

آموزش مراقبه روزانه – روز نهم یادآوری سری مقالات آموزش مراقبه برگرفته از کتاب بازتاب‌های نور ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *